Hakkımızda

2016 Yılında, Ekip Gemi İnşaa Kimyevi Maddeler Ltd. Şti. unvanı ile kurulan firmamız, Savunma Sanayi ve Özel Sektöre ait tesislerin, sistem, cihaz, donanım ve yedek parçalarının temini, dağıtımı, montajı ve bu kapsamdaki teçhizata ait onarım hizmetlerinin ilgili kaynaklardan tedariki konularıyla çalışma hayatına giriş yapmıştır.

Bu süreç içerisinde değişen piyasa koşulları ve taleplere bağlı olarak, farklı sektörlere yönelen ve organizasyonunu genişleten firmamız, 2019 Nisan ayı itibari ile faaliyet alanları içerisine Medikal ürünlerin toptan satışını ilave ederek, bu alanda Sağlık Bakanlığının istemiş olduğu belgeleri almıştır. Hastaneler, Üniversite Hastaneleri ve İl Sağlık Müdürlükleri kapsamında hizmetlerini sürdürmektedir.

Yeni faaliyet alanına bağlı olarak şirket unvanımız, Ekip Arge Medikal Kimyevi Maddeler Ltd. Şti. olarak değişmiştir.

Kimyevi maddeler faaliyet alanımız içerisinde, araç lastiği üreticisi firmaların üretimlerinde kullandığı, yardımcı maddelerin ve boyaların üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca endüstriyel temizlik malzemeleri, özel boya üretimleri ve uygulamaları bu sektördeki çalışma alanlarımız içinde yer almaktadır.

Kuşlardan kaynaklı, Yaşam Alanlarımızı, Tarihi Yapıları, Hastaneleri, Hava Alanlarını ve Endüstriyel Tesisleri kirleten ve üretim kalitelerini olumsuz yönde etkileyen, ayrıca insan sağlığı açısından da ciddi tehditler oluşturan, olumsuz kuş etkilerini ortadan kaldırmaya yönelik talepler sonucunda, Firmamız, insan, hayvan ve çevreye olumsuz etkisi olmayan ve ABD/İngiltere gibi ülkelerde uzun yıllardır bu amaçla kullanılan kuş kovucu ürünün imalatını yerli olarak gerçekleştirmiştir ve endüstriyel uygulamalarını yapmaktadır.

Saygılarımızla,

Halil ÇETİN

Genel Müdür

Ekip Arge Medikal Kimyevi Maddeler

Boya İnşaat Taahhüt İthalat İhracat

Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi